Różne formy ubezpieczeń, przeczytaj!

link4

Jak korzystnie zabezpieczyć samochód korzystając z ubezpieczeń firmy Link4?

Jak korzystnie zabezpieczyć samochód korzystając z ubezpieczeń firmy Link4?

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest coraz bardziej rozbudowany. Firmy działające w Polsce starają się dostosowywać ofertę do zmieniających się oczekiwań klientów. W związku z proponują nowe rodzaje polis lub kolejne możliwości rozszerzenia podstawowego zakresu ochrony. Link4 najlepsze nie jest wyjątkiem pod tym względem, a dodatkowo firma stawia na szerokie wykorzystanie nowoczesnych technologii. Oferta Link4 jest w stanie zaspokoić oczekiwania każdego kierowcy, bez względu na typ posiadanego auta.

Podstawowe ubezpieczenie OC

Oferta ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej nie może być tworzona w dowolny sposób. Zakres polisy jest określony w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych. Firmy mogą jednak proponować korzystniejsze warunki płatności oraz stosować mechanizmy wpływające pozytywnie na wysokość wypłacanego odszkodowania. W przypadku Link4 płatność może być realizowana przez Internet, a składka może być rozłożona na kwartalne raty. Dodatkowo kierowca może wykupić polisę w pakiecie z ubezpieczeniem Autocasco oraz wieloma usługami dodatkowymi.

Dodatkowe ubezpieczenie Autocasco

Pakiet OC i AC oznacza kompleksową ochronę pojazdu. Na wsparcie finansowe można liczyć zarówno przy uszkodzeniach występujących z winy osoby ubezpieczonej, jak i osób trzecich. Link4 pozwala na zawarcie umowy obejmującej następstwa wszelkiego rodzaju zdarzeń, które nie zostały uwzględnione w wyłączeniach odpowiedzialności firmy. Za zakup przez Internet naliczana jest zniżka w wysokości 7%, a dokładną cenę składki ubezpieczeniowej można poznać po skorzystaniu z wygodnego kalkulatora OC i AC, dostępnego na stronie internetowej Link4.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Dużym udogodnieniem po zakupie ubezpieczenia AC jest możliwość korzystania z usługi nazwanej Bezpośrednią Likwidacją Szkód. Dzięki niej zgłoszenie szkody jest możliwe na całodobowej infolinii firmy Link4, niezależnie od winy kierowcy za spowodowanie kolizji na drodze. Pozwala to zaoszczędzić czas i uniknąć wielu formalności, które mogą być wymagane przez firmę ubezpieczeniową sprawcy. Jest to szczególnie istotne, gdy osobą poszkodowaną jest początkujący kierowca, który ma wątpliwości związane z właściwym zachowaniem na miejscu zdarzenia.

Oferta Link4 może być ciekawa dla dużej grupy właścicieli aut. Ze szczegółami wybranych polis można zapoznać się na stronie internetowej firmy lub podczas kontaktu telefonicznego. Link4 to nowoczesne i elastyczne towarzystwo ubezpieczeniowe, dzięki któremu można zabezpieczyć interesy kierowcy, a także całej jego rodziny.

You may also like...