Różne formy ubezpieczeń, przeczytaj!

link4

Jakie korzyści płyną z wykupienia ubezpieczenia NNW w firmie Link4?

Każda osoba korzystająca z dróg chce uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń. Oprócz uszkodzeń aut, w kolizji lub wypadku obrażenia mogą odnieść ludzie. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest posiadanie ubezpieczenia NNW, czyli od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Znana firma Link4 ma rozbudowaną ofertę związaną z ochroną zdrowia i życia ludzi. Warto przyjrzeć się, jak działa tego rodzaju ubezpieczenie.

Korzystne warunki wypłaty odszkodowania

Ubezpieczenie NNW stanowi finansowe wsparcie w wypadku komunikacyjnym, gdy obrażenia odnieśli ludzie. Firma Link4 wypłaca odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć osoby poszkodowanej. Tego rodzaju działanie jest charakterystyczne dla polis NNW i dotyczy większości towarzystw ubezpieczeniowych. Link4 proponuje jednak bardzo szeroki zakres ochrony, który może być dodatkowo rozszerzony.

Firma Link4 gwarantuje wypłatę odszkodowania nawet w sytuacji, gdy leczenie osoby poszkodowanej nie zostało jeszcze zakończone. Na wsparcie finansowe można liczyć po wypadku podczas jazdy, jak również w trakcie wysiadania, wsiadania lub postoju na parkingu. Odszkodowanie można przeznaczyć na wiele celów związanych z leczeniem i rehabilitacją osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

Warto zauważyć, że ubezpieczenie NNW w Link4 może być dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych kierowców. Możliwe jest ustalenie określonej sumy ubezpieczenia, a także objęcie ochroną zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów. Kolejna zaleta to szybka wypłata odszkodowania. Firma Link4 chwali się, że środki finansowe znajdą się na koncie bankowym osoby poszkodowanej w maksymalnym terminie 30 dni od momentu zgłoszenia zdarzenia.

Możliwość zakupu w pakiecie z OC i AC

Link4 umożliwia zakup ubezpieczenia NNW wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej lub w pakiecie z OC+AC. Cenę składki ubezpieczeniowej można poznać, korzystając z kalkulatora na stronie internetowej lub kontaktując się z pracownikiem firmy telefonicznie. Zakup polisy można sfinalizować w pełni online, bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie NNW można kupić także przy okazji przedłużania innej polisy komunikacyjnej. W takiej sytuacji firma Link4 pozwala dodatkowo rozszerzyć zakres ochrony, co zapewnia szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz wielu zabiegów medycznych. Dotyczy to, między innymi, diagnostyki RTG i USG po nieszczęśliwym zdarzeniu na drodze.

Ubezpieczenie NNW firmy Link4 jest jedną z najbardziej kompleksowych możliwości zabezpieczenia zdrowia osób uczestniczących w wypadku drogowym. Powinni z niej korzystać wszyscy kierowcy, którym zależy na szerokim zakresie usług i szybkiej wypłacie należnego odszkodowania.

You may also like...